סקירת קולקציית שמלות הכלה של אלי שטרית

 

בשבועות האחרונים יצא לנו לספר לכן לא פעם ולא פעמיים על אחד הטרנדים החמים בעולם שמלות הכלה ועולם האופנה בכלל - טרנד הבוהו שיק. 

 

חלקכן בוודאי מרגישות מאוד מחוברות לטרנד כי זה חלק מהסגנון האישי שלכן גם כך, חלקכן פחות מתחברות ואולי גם חלק מכן יתחברו אליו בהמשך, שהרי זהו טבעם של טרנדים, לגדול עלינו עם הזמן.

 

אבל כמו בכל דבר, הגישה שלנו אומרת: תהיו אתן. יש כל מיני סוגים של שמלות שמתאימות לכל מיני סוגים של כלות וזה כל היופי שבדבר.

 

זה גם מה שמחבר אותנו אל הקולקציה היפיפיה של אלי שטרית, שהמוטיבים ששולטים בה הם הגלאם, הלוק הזוהר, זה שעוטף את הגוף ונצמד אל החמוקיים.

 

 

אנו ממש יכולות לדמיין למול עינינו את הכלות שיישמחו לאמץ אל ליבן את השמלות הללו, שהרי אירחנו אותן בבלוג-מגזין לא פעם. כלות קורנות, זוהרות, כוכבות הוליוודיות של ממש!

 

כמובן שלא רק שמלות שכאלה פוגשות אותנו בקולקציה, אלא באמת שהיא סופר מגוונות. יש בה גם שמלות טרנדיות המחולקות לשני חלקים וכן, גם שמלות בגזרת LOOSE שתתאים לאלו מכן שחובבות לוק קצת נינוח יותר.

 

הפייבוריטית שלנו היא ללא ספק שמלת הפרנזים הקצרה, שהרי היא פשוט היסטרית! הכי שמלת מועדונים של שנות ה-20', רק בלבן כלתי. שילוב מושלם!

 

קרדיטים

לוקיישן: מלון אלמה

עיצוב שמלות: אלי שטרית

צילום: אלה אוזן

דוגמנית: לי מאי יהושע

שיער: אבי מלכה

איפור: דודי מלכה

וידאו: מיכאל שטרית

תכשיטים: אפרת קסוטו, קרן וולף

 

Please reload

Featured Posts

שמלות כלה כפריות

September 1, 2015

1/1
Please reload

Recent Posts
Please reload

Search By Tags
Please reload

Follow Us
  • Facebook Classic
  • Twitter Classic
  • Google Classic